Bulk Email Send

Bulk Email Send

Toplu Mail Gönderme Ne İşe Yarar?

Toplu mail gönderme, bir işletmenin müşterilerine, tanıtım ya da haber verme amaçlı gönderdiği maillerdir. E-posta bültenine abone olan müşterilere gönderilen bu mailler, birçok amaçla gönderilebilir. Örneğin yeni bir hizmetinizi tanıtabilir ya da müşterilerinizin otomatik e-posta ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Bu sayede anlık haberleşme aracı olan e-postaların gücünden faydalanarak markanızı büyütebilirsiniz.

İşletmelerin iletişimdeki gücü olan toplu mail gönderme hizmeti, iyi bir firma tarafından alındığında harika sonuçlar doğurur. Mesela nerede hata yaptığınızı öğrenebilir ve daha iyi yerlere ulaşabilirsiniz. Biz, Send Inbox Mail olarak, detaylı rapor seçenekleri sayesinde bu imkanı sunuyoruz. Kredi satın aldıktan sonra, yönetim paneli üzerinden bu raporlama araçlarını kontrol edebilirsiniz.

Toplu Mail Nasıl Gönderilir?

Toplu mail gönderme hizmeti, çeşitli araçlar ya da programlar tarafından sağlanabilir. Ancak toplu mail göndermek, e-posta pazarlama tekniğinde sadece bir “aşama”dır. Diğer aşamalar, gelişmiş sistemler sayesinde sunulmaktadır. Örneğin Send Inbox Mail’de, aldığınız kredilere ek olarak hızlı e-bülten formu oluşturma seçenekleri yer almaktadır. Bu sayede mail şablonları arasından birini seçerek hızlı ve profesyonel mail gönderimi sağlayabilirsiniz. Ek olarak belirli aralıklarla mail göndermek istiyorsanız, bu hizmetten de faydalanabilirsiniz.

Toplu mail gönderme işlemi için, bir e-posta listesi olması gerekir. Bu liste, Excel dosyasında da olabilir farklı bir dosyada da. Bu dosyayı sisteme yüklemeniz ya da kolayca sürükle bırak editöründen faydalanmanız, size yardımcı olacaktır. Bu sayede binlerce kişiye çok kısa bir süre içerisinde mail gönderebilir ve akabinde sonuçları kontrol edebilirsiniz. Üstelik KVKK uyumlu altyapımız sayesinde tüm e-postaları güvenle gönderebilirsiniz.

Toplu Mail Gönderme Fiyatları

Toplu mail gönderme fiyatları, ücretsiz mail gönderme programları aracılığıyla ücretsizdir. Ancak bir o kadar da etkisizdir. Zira raporlama hizmeti sunulmadığı gibi, mailde bu programın kendisine ait bir reklam yer almaktadır. Yani ücretsiz mail gönderme hizmeti, kurumsal firmaların otoritesine pek de yakışmamaktadır.

Toplu mail gönderme fiyatları, Send Inbox Mail’de gönderdiğiniz kadardır. Yani ne kadar mail göndermek istiyorsanız, o kadar ücret ödemeniz gerekir. Sitemizde yer alan paketleri ücretsiz olarak denemek isterseniz, sizler için bu hizmeti sunduğumuzu bildirmek isteriz. Bu sayede profesyonel bir sistem aracılığıyla ücretsiz mail gönderme işleminden, “deneme” amacıyla faydalanabilirsiniz.

Toplu Mail Gönderme Konusunda Neden Biz?

Send Inbox Mail olarak, toplu mail gönderme işlemlerinde sizlere yardımcı olmak, temel gayemizdir. Bir markayı tanıtmak ya da ürünleriniz hakkında bilgiler vermek istiyorsanız, bunu e-posta göndererek yapabilirsiniz. Ek olarak yeni bir gelişme olduğu zaman, bunu müşterileriniz ile otomatik olarak paylaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, hedef kitlenizin büyüklüğüne göre kredi satın almak ve hızlıca toplu mail göndermektir. Peki toplu mail gönderme konusunda neden iddialıyız? Gelin avantajlarımızdan bahsedelim.

Bir Dokunuşla Binlerce Kişiye Ulaşın!

Tek bir işlemle binlerce kişiye ulaşmak nasıl bir duygu? Eğer bu duyguyu yaşamak istiyorsanız, ücretsiz mail gönderme hizmetimizi deneyebilir ve kendiniz karar verebilirsiniz. Sınırsız kişi ekleme sayesinde, binlerce müşteriye anında mail gönderebilir ve hedef kitlenizi sitenize yönlendirebilirsiniz.

Markanız Büyüsün, Müşterilerinizin Yüzü Gülsün!

Kampanyalardan anında haberdar olmak isteyen müşterileriniz, tek bir e-posta ile bu bilgilere anında ulaşabilirler. Bu sayede hem markanızı daha geniş kitlelere duyurabilir hem de müşterilerinizin uygun fiyatlardan hizmet almasını sağlayabilirsiniz.

İyi Sonuçlar, Gelişmiş Raporlarda Yazar!

Gelişmiş raporlama sistemimiz, toplu mail gönderme işlemi sonrasında;
• Mailin kaç kişiye ulaştığını,
• Kaç kişinin abonelikten çıktığını,
• Kaç kişinin linklere tıkladığını ve
• Kaç kişinin mailinize olumlu dönüşler verdiğini bildirir. Bu sayede oranlara göz atarak mail stratejinizi geliştirebilir ve daha iyi tekniklerden faydalanabilirsiniz.

Toplu mail gönderme konusunda bir ekol olan Send Inbox Mail olarak sizleri de aramızda görmek isteriz. Ücretsiz danışma hattı ile iletişime geçerek aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Bulk Email Send
Bulk Email Send
Bulk Email Send
Bulk Email Send

Reporting and Analytics You will be amazed by your power

After your submissions, reporting is very important. No matter how efficiently Reporting and Analysis are presented, you In order to determine your strategies, you will have so much convenience.

Thanks to the mass mail reporting features after your submissions, you can increase your awareness and reach efficiently

register now for free and free , review the system and send immediately ...

Bulk Email Send
image_not_found

Bounce Management

Send Inbox Mail extracts invalid emails after mass mail sending with automatic bounce management.

Thanks to Bounce management, your lists will always stay in their most up-to-date form and your extra shipping credits will not be reduced due to invalid emails.

image_not_found
image_not_found